Okulary Solano – charakterystyka

Marka Solano zasłynęła przede wszystkim z tego, że wytwarza okulary korekcyjne z nakładkami przeciwsłonecznymi, tak zwane okulary Clip-on. To rozwiązanie sprawiło, że o tej marce zrobiło się naprawdę głośno. Trzeba jednak powiedzieć, że już wcześniej okulary Solano cieszyły się pewną popularnością wśród klientów, ze względu na swoją wytrzymałość i zastosowanie innowacyjnych materiałów w produkcji oprawek.

Okulary Solano – najważniejsze cechy

Najciekawszą rzeczą w tych okularach jest to, z czego zostały one zrobione. Do ich wytworzenia stosuje się głównie materiał o nazwie monel, który charakteryzuje się tym, że jest lekki, odporny na korozję oraz ultem, który jest tworzywem bardzo wytrzymałym, ekologicznym i odpornym na zmiany termiczne.

Marka Solano zasłynęła przede wszystkim z tego, że wytwarza okulary korekcyjne z nakładkami przeciwsłonecznymi, tak zwane okulary Clip-on

Do produkcji okularów Solan wykorzystuje się także metal i to wysokiej jakości. Materiał ten jest wytrzymały, antyalergiczny i idealnie nadaje się do okularów z bardzo cienkimi oprawkami.

Modele okularów Solano

Okulary Solano dostępne są w wielu ciekawych modelach. Do kupienia są zarówno okulary dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Znajdziemy tu modele klasyczne, eleganckie, ale również takie, które wyróżniają się kształtem i teksturą. Okulary marki Solano są wysokiej jakości, co jest ich dużym atutem. Oprawki Solano pasują do wielu stylizacji i sytuacji.

Sławne okulary Solano Clip-on

Okulary Solano dostępne są w wielu ciekawych modelach

Ten rodzaj okularów jest niepowtarzalny. Marka Solano właśnie tym modelem okularów zyskała największy rozgłos i to nie bez powodu. Ten model wyróżnia się tym, że można go używać cały rok i to bez względu na panującą pogodę. Wszystko dzięki specjalnym nakładkom przeciwsłonecznym, które umieszcza się na okularach korekcyjnych. Te okulary można traktować jak 2 w 1. Pełnią one funkcję okularów korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. Tym samym nie trzeba kupować dwóch różnych par okularów. Dla osób mających wadę wzroku to wręcz idealne rozwiązanie.

Kolejną zaletą okularów Solano Clip-on jest to, że można dokupić do nich nie tylko standardowe nakładki przeciwsłoneczne, ale także nakładki z soczewkami, które neutralizują światło niebieskie. Są one szczególnie polecane osobom, które dużo czasu spędzają przed ekranem komputera. W sprzedaży znajdziemy również nakładki z soczewkami mirror, które minimalizują ilość wpadającego światła o 10% oraz Mirror HD podwójnie chroniące oczy. Trzeba przyznać, że okulary Solano Clip-on są bardzo często wybierane przez klientów, ze względu na ich funkcjonalność. Są świetnym produktem dla osób lubiących wygodę i nowatorskie rozwiązania.

 

Powrót na górę