Niech nasi menedżerowie wykonywać swoją pracę!

Zatelefonować do swoich klientów, opcje wyszukiwania dla dostawy, organizacja logistyki, handlu z dostawcami usług, kontroli jakości - wszystko to można zrobić naszym operatorom dla Ciebie!

 


Płatność za wyniki

Szybki start

zwiększenie
konwersja

gabinet

elastyczność

wsparcie techniczne

nagrywanie rozmów

kontrola jakości

Posekwndnaya rozliczeniowy

Usługi wirtualna sekretarka

Wirtualna sekretarka - osoba, która odbiera i przetwarza połączenia przychodzące, a następnie przekazuje te informacje do dyrektora i innych menedżerów. Korzystanie z tej usługi,zawsze mieć świadomośćistotne zdarzenia i będzie w stanie dać szybki instrukcje dla personelu odpowiedzialnego za nim i znajduje zdalne odbieranie połączeń i wiadomości przychodzących.

 

Zdalne Sekretarz otworzy następujące opcje:

  • Bezpośrednie połączenie i, w razie potrzeby, numeru międzynarodowego;
  • Ustawienie menu głosowe (IVR);
  • nagranie poczty głosowej;
  • Przekazywanie połączeń do numerów telefonów lub innych;
  • Szkolenie i certyfikacja operatorów w projekcie;
  • odbieranie połączeń przychodzących od klientów z ustalonym harmonogramem, w tym możliwość rozłożenia wokół zegar na swojej pracy nad projektem;
  • natychmiastowe powiadamianie o przychodzących zamówień- przez e-mail, Skype, SMS, telefon lub inne dogodne dla ciebie;
  • Pełna przejrzystość: Statystyki odbiór połączeń, nagrywanie rozmów i szczegółowego raportu na temat każdego z nich.

Jakie są zalety pracy z wirtualnym sekretarza?

Nasze contact center ma przerw na lunch w weekendy i święta, prace wykonywane są 92/7, więcnie nazwać nie można przegapić, Jest to szczególnie ważne podczas pracy z partnerami, na przykład, gdy różnica czasu uniemożliwia normalną wymianę informacji, dokumentów lub połączeń. Usługa pozwala zaoszczędzić czas poszukiwania i szkolenia personelu, a nawet z wirtualnym sekretarza nie będzie miał problemu z wakacje, chory lub zarządzenia.

Zdalne sekretarka jest szczególnie przydatna dla tych przedsiębiorców, którzydbać o wizerunek firmyi chcą pozycjonować się jako odpowiedzialnych i inteligentnych ludzi.

 

Usługa jest „wirtualny asystent” tworzywydajny filtrwszystkich informacji przychodzących. Możesz mieć pewność, że nikt wezwanie lub jeden bajt informacji nie można przegapić. Wirtualne biuro będzie je przetwarzać i daje ani żadnego swojego pracownika.

 

26 668 rubli

Rozwiązanie dla małych, średnich i dużych typów firm

Informacje zwrotne od naszych partnerów

Pracuj z nami