Rozpocząć, płacąc tylko za rzeczywisty skutek już dziś!

Koordynować warunki opredeleyaem aplikacje kosztów, przepisuje skrypt - i gotowe. można rozpocząć w ciągu zaledwie 3 dni!


Płatność za wyniki

Szybki start

zwiększenie
konwersja

gabinet

elastyczność

Zwiększenie średniego bilet

nagrywanie rozmów

kontrola jakości

wsparcie techniczne

Płatność na wynik - brzmi świetnie! Co masz na myśli?

Pod wyniku pay-per-rozumiemy płatność za zamówienie zostanie potwierdzone: potwierdzone - otrzymał zapłatę, nie potwierdzone - nie. Wszystko jest proste i przejrzyste. Płacisz tylko dla tych zastosowań, któreprzynosi realne korzyści tu i terazi nie ma już wartość dla ciebie, ile czasu operator spędzony w rozmowie z klientem, który ostatecznie więc nie zamówione.
Jeśli twoim celem jest nieustanne podnoszenie współczynnika konwersji i zwiększenie liczby potwierdzonych zamówień, to jest dokładnie to, czego potrzebujesz - w rzeczywistości w tym przypadku nasza motywacja jest oczywiste!

Jak to działa?

To bardzo proste. Od Ciebie potrzebujemy jedynie wstępne statystyki projektu - na podstawie tego, nasi specjaliścirozważny strategia pracai tworzą koszt 3 potwierdzonej. Po wszystkie warunki projektu prowadzony jest w trybie testowym na wstępnie określony czas ograniczony.

Pracować na wynik od początku!

Jesteśmy gotowi do pracy pierwszy dzień celu pay-per-potwierdzone - żadne projekty pilotażowe zapłacić za minutę i dodatkowych kosztów dla ciebie. Od pierwszego miesiąca,Płacisz tylko za to, co przynosi realne pieniądze!
Okres testowy istniejemy tylko do analizowania danych wejściowych w celu ustalenia ostatecznego kosztu potwierdzonego zamówienia, biorąc pod uwagę specyfikę naszych ekspertów (możliwe jest, że będziemy oferować Wam bardziej atrakcyjną cenę po analizie!)

Nie wychodzą na jakość pytanie!

Podczas pracy w formie płatności za wynik, nadal obserwowaćwszystkie normy jakościoweZdefiniowane w firmie. Prywatny gabinet osobistego w tej formie współpracy jest do Państwa dyspozycji, więc zawsze można słuchać dowolnej rozmowy każdy podmiot, w celu zapewnienia przejrzystości warunków i realizacji warunków KPI.

Ale co, jeśli trzeba, aby potwierdzić ze wzrostem średniej biletu - można?

Oczywiście! Format ten działa, możemy zaoferować ci, którzy nie koncentruje się jedynie na potwierdzeniu zamówienia jako takiego, aleTo koncentruje się na sprzedaży maksymalnej średniej czeku(Ci, którzy pracują z Towary-hity i site-odnostranichnikami razu zrozumieć, co mam na myśli!) Dla tych partnerów, mamy specjalnie opracowany system ładowania tak, że koszt rzędu 1 sztukę ledwo pokrywa nasze koszty i upsellingu tworzą podstawowy dochód - ponownie również nasza motywacja jest oczywista, i to jest dokładnie to, czego potrzebujesz!

 

Spróbuj, a będziesz docenić wszystkie zalety tego formatu prac!

 

od 51 RUB za aplikacji

Rozwiązanie dla małych, średnich i dużych typów firm

Informacje zwrotne od naszych partnerów

Pracuj z nami