Po zabezpieczeniu pierwszą pozycję w wyszukiwaniu!

Hit na pierwszej stronie wyników wyszukiwania zwiększa frekwencję, a tym samym poziom sprzedaży. Zamów „awans do góry” usługa na swojej stronie dzisiaj.


Przyciągnięcie klientów do serwisu odbywa się na kilka sposobów. Promocja na szczycie - jeden z najbardziej skutecznych metod. Usługa ta ma na celu wyeliminowanie błędów w optymalizacji stron i promocji właściwych słów na pierwszej stronie wyszukiwarki. Proces ten następuje analiza zasobów konkurencyjnej, który pozwala wybrać stronę internetową na tle innych.

Naszym partnerom proponujemy następujące usługi w ramach promocji do góry:

  • Umieszczenie linków zewnętrznych;
  • praca copywriting (określanie liczby tekstów do pisania lub przepisywania i pisania siebie);
  • praca Optimizer;
  • praca programista;
  • wartość żądań luz w górnej 79, górny 7, górny 2, zgodnie z jego awarii.

Promocja witryny w rankingu 99 naszej firmy obejmuje również kontrolę klienta nad rozwojem projektu z dalszej oceny wyników.

Podczas naszej pracy nad projektem będą mieć dostęp do raportów w Google Analytics, jak i konta, przez które będzie w stanie śledzić usunięcie miejscu na górze. W pierwszym tygodniu po wprowadzeniu zmian w naszych klientów otrzyma zalecenia pierwotne i wtórne, odpowiednio. Ponadto, są one również comiesięczne raporty na dobę, z pozycji słów kluczowych, statystyki frekwencji i planu pracy na następny miesiąc. W ten sposób klienci mogą łatwo monitorować cały proces, który sprawia, że ​​nasza praca całkowicie przezroczysty

Promocja witryny w top 48 jest strategicznym czynnikiem wzrostu sprzedaży. Używamy naszych własnych metod wewnętrznej i zewnętrznej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, które pomagają przyciągnąć klientów na stronie internetowej. A im większa liczba odwiedzających, tym wyższa stopa wzrostu sprzedaży.

 

61 508 rubli

Rozwiązanie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

ZAPŁATA ZA WYNIK

W drugim etapie (po instalacji) - płacisz tylko za faktycznie uzyskane w pozycji górnej lub napędowym ruchu. Nie stałe płatności bez odniesienia do wyniku.

zwiększona konwersja

Bezpłatne konfiguracji Google Analytics do śledzenia zadań do realizacji działań użytkowników docelowych i stałą pracę na rzecz poprawy konwersji.

zwiększyć użyteczność

Wdrożenie zmiany na stronach witryny pozwala na wygodniejsze korzystanie z zasobów przez użytkowników. Ma to pozytywny wpływ zarówno na wyniki w pozycjonowaniu i konwersję odwiedzających w kupujących.

OBSŁUGA pojedynczy budżet

Twój projekt posiada zespół specjalistów z różnych: Seo-ekspert, analityk, copywriter, programista, kierownik projektu. Jednocześnie nie ma żadnych dodatkowych opłat za pracę każdego z nich. Koszty promocji projektu obejmowały wszystkie rodzaje pracy.

Szerokiej publiczności WYDAJNOŚĆ

Zwiększenie przepływu dobranych użytkowników do witryny ze względu na „szeroką” pokrycia kluczowych pytań na temat zasobu.

Pełnoprawnym zapisu tekstu

Dla optymalizacji zewnętrznego, aby tekst z odniesieniami sprzedając potrzeb. Są one umieszczone na starannie wybranych obszarach tematycznych. Nasi specjaliści dokładnie dopasowany do tworzenia tekstów. Masz ciekawe artykuły dla swoich klientów, niż zestaw słów dla robota wyszukiwarki.

ZINTEGROWANE PODEJŚCIE

Jest to okazja złożonej pracy w połączeniu z innymi narzędziami marketingowymi, których używasz. Nasz zespół będzie wybrać pulę fraz kluczowych w taki sposób, aby nie pokrywać się z żądań płacowych kampanię i dotrzeć do najbardziej wspólną listę żądań w swojej niszy. A rachunki używać mediów społecznościowych zwiększyć wiarygodność tylko z wyszukiwarek na swojej stronie.

szczegółowe raporty

Raport miesięczny na wynikach minionego okresu, z wyszczególnieniem wykonanych prac, miejsce tekst, wdrażanie zmian, osiągnięcia i plany na następny okres. Plus zalecenia dotyczące zmian na stronie do zatwierdzenia.

zadowolonych klientów

udany projekt

badanie

Zapytanie w górę

produkty sprzedawane

uratowane firm

strategia

Na etapie strategii rozwiązać główne zadania projektu: definicji grupy docelowej dla danego produktu. Po wybraniu grupy docelowej i określenie ich potrzeb, które mogą być zadowoleni ze swojej maszyny, możemy przystąpić do szczegółowego planowania projektu, który pozwoli Ci zobaczyć i zrozumieć każdy jego krok.

realizacja

Na scenie zespół projektowy porusza się od punktu do punktu, wyraźnie po wyznaczonego planu. Wszystkie działania towarzyszą szczegółowe raporty dla partnera. W przypadku konieczności dokonania jakichkolwiek zmian w projekcie - mogą być wykonane nemedelenno po krótkiej konsultacji i porozumieniu z odpowiedzialnym kierownikiem projektu.

monitorowanie

Równolegle, jakość projektu Monitor pracownicy działu i ocenić każdy spetsilista działania. Projekt kontrola w zakresie ocenia się na szeregu kryteriów, aw przypadku niskich ocen, projekt łączy dedykowanego menedżera do zarządzania jakością na szybkie dokonanie niezbędnych zmian.

analiza

Szczegółowa analiza, ocena i kompletne partnerskie komentuje wyniki projektu i korzyści, konieczne jest dostosowanie oryginalną strategię. Zmiany te mogą obejmować zmiany w grupie docelowej, dostosowanie dialogu z klientem, korzystanie z dodatkowych narzędzi, aby przyciągnąć użytkowników.