reklamy multimedialne

Przyciągnąć maksymalną uwagę do każdego klienta!


Reklama banerowa - jedna z form reklamy w Internecie, który pojawia się obok treści na stronach internetowych, komunikatorów, poczty elektronicznej itp istnieje w różnych formatach i obejmuje takie elementy jak tekst, obrazy, audio i wideo.

reklama w mediach pozwala na:

  1. Aby dotrzeć do odbiorców w zależności od czynników demograficznych i behawioralnych (wyświetlanych reklam tylko do ludzi, którzy mogą być zainteresowani produktu lub usługi).
  2. Używaj tylko te miejsca, które badani związane z produktami, które sprzedają.
  3. Określenia wyników, które chcesz osiągnąć i budżet, że jesteś skłonny przeznaczyć na ten cel.
  4. Wybrać określony rodzaj reklamy, który będzie najlepiej pasował do klientów (tekst, obraz, wideo i interaktywne reklamy) lub łączyć różne rodzaje bez dodatkowych kosztów.
  5. Codziennie śledzić skuteczność kampanii za pomocą parametrów, takich jak liczby wyświetleń, kliknięć i konwersji do obliczania ROI.

Dlaczego jesteśmy:

Skupić się na wynikach i pracy w celu zwiększenia sprzedaży

Wysoka jakość usług

Podejście partnerskie

 

98 597 rubli

Rozwiązanie dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Informacje zwrotne od naszych partnerów

strategia

Na etapie strategii rozwiązać główne zadania projektu: definicji grupy docelowej dla danego produktu. Po wybraniu grupy docelowej i określenie ich potrzeb, które mogą być zadowoleni ze swojej maszyny, możemy przystąpić do szczegółowego planowania projektu, który pozwoli Ci zobaczyć i zrozumieć każdy jego krok.

realizacja

Na scenie zespół projektowy porusza się od punktu do punktu, wyraźnie po wyznaczonego planu. Wszystkie działania towarzyszą szczegółowe raporty dla partnera. W przypadku konieczności dokonania jakichkolwiek zmian w projekcie - mogą być wykonane nemedelenno po krótkiej konsultacji z odpowiedzialnego kierownika projektu.

monitorowanie

Korzystanie z komunikatorów nie tylko w proces dwukierunkowy. Trzy lub więcej osoby mogą rozmawiać ze sobą w konferencji. Konferencja jest pokój na czacie, gdzie trzy lub więcej osoby rozmawiają ze sobą w jednym czacie. Pojawienie poczty elektronicznej jest prawdziwym przełomem w świecie technologii. Poczta elektroniczna jest naprawdę wspaniałe dzieło sztuki w historii ludzkości. Chcesz więcej źródło wiedzy? Odwiedź wózek podnoś

analiza

Szczegółowa analiza, ocena i kompletne partnerskie komentuje wyniki projektu i korzyści, konieczne jest dostosowanie oryginalną strategię. Zmiany te mogą obejmować zmiany w grupie docelowej, dostosowanie dialogu z klientem, korzystanie z dodatkowych narzędzi, aby przyciągnąć użytkowników.